Biz Kimiz

Psikopatoloji Bilimi 22 Şubat 2017’de ilk mobil uygulama olarak Play Store üzerinde yayın hayatına başlamıştır. Başlangıçta bünyesinde 5 yazarı bulunan Psikopatoloji Bilimi, her gün yüklediği yazılar ile okuyucuların gönlünü kazanmış, 10 bin kullanıcıyı geçmiştir. 6 Haziran 2017’de Web sitesini aktif edip, kullanıcılara Google arama motorlarında da hizmet vermeye başlamıştır. Ardından yayıncı şirket ile yaşanan olumsuzluklar nedeniyle mobil uygulamasını kaldırmak zorunda kalan Psikopatoloji Bilimi, yayın hayatına web site ve sosyal medya hesapları üzerinden devam etmektedir.

Bu süreçte Psikopatoloji Bilimi Topluluğu yazar kadrosunu da genişletmiş, 20 den fazla yazara ulaşarak okuyucularına geniş bir yelpazede bilgi şöleni sunmaya başlamıştır. Sadece internet mecrasına Türkçe ve özgün içerik kazandırmakla kalmayıp sosyal projelere de destek vermeye başlamıştır.

Psikopatoloji Bilimi, bilgiye erişmeyi kolay kılmayı ve okuyucularına her alanda bilgiye dayalı etik haber yapmayı hedef edinmiş bir platformdur.